  • Mfr # 655-V60S-PCN-1WZ
  • Zoro # G122918655
Hardware Finish
Champagne Brass
Countertop Material
White Zeus
Color
Pecan
Finish
Pecan
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
655-V60S-PCN-1WZ
Height
33.77 in
Depth
23.5 in
Width
60 in