  • Mfr # 650-V72-BKO-3CSP
  • Zoro # G511116365
Width
72" Double
Height
34.0 inch
Depth
23.5 inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
650-V72-BKO-3CSP
Width
72" Double
Height
34.0 inch
Depth
23.5 inch
Finish
Black Onyx
Countertop Material
Charcoal Soapstone Quartz
Description
The Brittany 72in Black Onyx Double Vanity by James Martin Vanities features classic details that bridge both traditional and transitional styles. This beautiful piece of furniture includes two hide-away tip-out, top row drawers and four full-depth drawers. This cabinet also has two doors, which conceal an interior shelf for ample storage. Hand crafted in yellow poplar solids and yellow poplar veneers with Satin Nickel hardware.Matching wood backsplash is included. The look is completed with a 3 CM eased edge 3 CM eased edge Classic White Silestone Quartz top with two white ceramic rectangular sinks.