  • Mfr # 503-V30-GW-3CSP
  • Zoro # G516242694
Width
30 in
Height
33.76 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
503-V30-GW-3CSP
Width
30 in
Height
33.76 in
Depth
23.5 in
Finish
Glossy White
Tabletop Color
Charcoal Soapstone
Description
The sophisticated details and clean lines of the Chicago 30 in. Single Vanity by James Martin Vanities make it the perfect choice for any bathroom. Featuring a Glossy White finish, this vanity offers ample storage with its two-door cabinet, adjustable interior shelf, and top-row tip-out drawer. Champagne Brass knobs and legs add a contemporary touch; or choose to forego the metal legs for a modern wall-mounted installation. The addition of a matte Charcoal Soapstone Silestone top with undermount sink completes the look.
  • Glossy White finish with Champagne Brass hardware
  • Countertop is pre-drilled for an 8" widespread faucet; our 3cm eased edge countertops come with white porcelain rectangular sink(s) that ship separately and include mounting brackets for easy installation