  • Mfr # 435-V30-HNO-3LDL
  • Zoro # G122918587
/ea
See details
Vanity, Countertops, Sinks
Hardware Finish
Champagne Brass
Depth
23.5 in
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
435-V30-HNO-3LDL
Depth
23.5 in
Width
30 in
Height
34.18 in