  • Mfr # 435-V36-HNO-3VSL
  • Zoro # G422918492
/ea
Key Features
Color
Honey Oak
Height
34.18 in
Material
Poplar
Cabinet Finish
Honey Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
435-V36-HNO-3VSL
Height
34.18 in
Depth
23.5 in
Width
36 in