  • Mfr # 435-V48-HNO-3LDL
  • Zoro # G122918495
/ea
Key Features
Color
Honey Oak
Depth
23.5 in
Width
48 in
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Finish
Honey Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
435-V48-HNO-3LDL
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Depth
23.5 in
Width
48 in
Height
34.18 in