  • Mfr # D680-V72-SBK-3EJP
  • Zoro # G422918928
/ea
Key Features
Countertop Material
Eternal Jasmine Pearl
Depth
23.5 in
Material
Oak
Finish
Sable Oak
Color
Sable Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
D680-V72-SBK-3EJP
Depth
23.5 in
Width
72 in
Height
35.93 in