  • Mfr # 545-V48-HNO-3TJR
  • Zoro # G922918794
/ea
See details
Key Features
Color
Honey Oak
Width
48 in
Material
Poplar
Hardware Finish
Champagne Brass
Finish
Honey Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
545-V48-HNO-3TJR
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
48 in
Depth
23.5 in
Height
34.18 in