  • Mfr # 424-V60D-BKO-FPBL
  • Zoro # G221967493
/ea
See details
Key Features
Includes
Vanity cabinet, countertop, sinks
Hardware Finish
Champagne Brass
Number of Bowls
2
Countertop Material
Parisien Bleu
Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V60D-BKO-FPBL
Dimensions
Depth
23.5 in
Height
34 in
Width
60 in