  • Mfr # 424-V60D-BW-FEJP
  • Zoro # G921967427
/ea
Key Features
Includes
Vanity cabinet, countertop, sinks
Width
60 in
Countertop Material
Eternal Jasmine Pearl
Material
Poplar
Hardware Finish
Satin Nickel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V60D-BW-FEJP
Width
60 in
Height
34 in
Depth
23.5 in