  • Mfr # 424-V60D-WLT-FVSL
  • Zoro # G322702870
Height
34 in
Color
Brown
Hardware Finish
Champagne Brass
Material
Parawood
Depth
23.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
424-V60D-WLT-FVSL
Height
34 in
Depth
23.5 in
Width
60 in