  • Mfr # 424-V60D-WWO-FPBL
  • Zoro # G022702910
/ea
See details
Key Features
Hardware Finish
Satin Nickel
Countertop Material
Parisien Bleu
Color
Brown
Finish
Whitewashed Walnut
Height
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V60D-WWO-FPBL
Height
34 in
Depth
23.5 in
Width
60 in