Mfr # 424-V72-BKO-FEJP
Zoro # G122702872
/eaKey Features
Number of Bowls
2
Finish
Bright White
Depth
23.5 in
Height
34 in
Width
72 in
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
424-V72-BKO-FEJP
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Depth
23.5 in
Height
34 in
Width
72 in