  • Mfr # 424-V72-LNO-FPBL
  • Zoro # G822702882
/ea
See details
Key Features
Number of Bowls
2
Hardware Finish
Champagne Brass
Finish
Saddle Brown
Width
72 in
Color
Brown
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V72-LNO-FPBL
Width
72 in
Height
34 in
Depth
23.5 in