  • Mfr # 485-V30-CBO-3LDL
  • Zoro # G522918569
/ea
See details
Key Features
Hardware Finish
Champagne Brass
Depth
23.5 in
Color
Carbon Oak
Width
30 in
Material
Ash
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
485-V30-CBO-3LDL
Dimensions
Depth
23.5 in
Width
30 in
Height
34.18 in