  • Mfr # 485-V30-CBO-3PHT
  • Zoro # G222918753
/ea
See details
Key Features
Finish
Carbon Oak
Depth
23.5 in
Hardware Finish
Champagne Brass
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Height
34.18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
485-V30-CBO-3PHT
Dimensions
Depth
23.5 in
Height
34.18 in
Width
30 in