  • Mfr # 485-V30-WLT-3CSP
  • Zoro # G922918725
Material
Walnut
Width
30 in
Finish
Mid-Century Walnut
Height
34.18 in
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
485-V30-WLT-3CSP
Width
30 in
Height
34.18 in
Depth
23.5 in