  • Mfr # 620-V48-WW-FPBL
  • Zoro # G521967513
/ea
See details
Key Features
Countertop Material
Parisien Bleu
Number of Bowls
1
Hardware Finish
Whitewashed Walnut
Includes
Vanity cabinet, countertop, sink
Depth
23.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
620-V48-WW-FPBL
Depth
23.5 in
Width
48 in
Height
34.25 in