  • Mfr # SSPLASH21BG
  • Zoro # G806598357
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SSPLASH21BG
Country of Origin
Viet Nam
Description
Golden flecks bring out the natural elements of this polished black surface. Granite is still a trending countertop material and a great option for bathrooms. The sidesplash is polished on both ends, so it can be used in a right- or left-side application. Overall measurements: 21" W x 25 mm D x 4" H.