  • Mfr # SSPLASH21WC
  • Zoro # G206598155
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SSPLASH21WC
Country of Origin
Viet Nam
Description
White Carrara Marble is a timeless natural stone that creates a neutral clean space. Dark grey veining undulates throughout the stone as it weaves its way across the surface. The sidesplash is polished on both ends, so it can be used in a right- or left-side application. Overall dimensions: 21" W x 25 mm D x 4" H.