  • Mfr # SG150-16-SWC-WH
  • Zoro # G207878812
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V AC
Material
Powder-coated Aluminum
Item - Under Cabinet Lights
Under Cabinet
Color Rendering Index
90
Weight
1.75 lbs.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SG150-16-SWC-WH
Country of Origin
China
Dimensions
Length
16"
Height
1"
Width
3.625"
Details
Voltage
120V AC