  • Mfr # CM408RA-07R-120V-SW5-WH
  • Zoro # G208092903
/ea
Key Features
Mounting
Flush Mount
Color temp
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Length
7.88"
Width
7.88"
Voltage
120V AC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CM408RA-07R-120V-SW5-WH
Country of Origin
China
Dimensions
Length
7.88"
Width
7.88"
Height
0.63"
Details
Mounting
Flush Mount
Color temp
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Voltage
120V AC