  • Mfr # CU-HAR60-AL
  • Zoro # G6107442
/ea
See details
Key Features
Type
Harvest Table
Material
Northern Hard Rock Maple End Grain (Table Top)
Length
60"
Width
30"
Height
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CU-HAR60-AL
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
60"
Width
30"
Height
36"
Details
Item
Table,Harvest,60"x30"x4"