  • Mfr # CU-HAR60-UG
  • Zoro # G6107451
/ea
Key Features
Color
Useful Grey
Type
Harvest Table
Material
Northern Hard Rock Maple End Grain (Table Top)
Length
60"
Height
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CU-HAR60-UG
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
60"
Height
36"
Width
30"
Details
Item
Table,Harvest,Useful Grey,60"x30"x4"