  • Mfr # SB136-24R-2-J
  • Zoro # G913994844
/ea
See details
Key Features
Finish
Buffed Satin
Overall Width
27 1/2 in
Overall Height
44 in
Gauge
14 ga
Bowl Depth
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SB136-24R-2-J
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
61 1/2 in
Overall Width
Overall Height
44 in
Bowl Depth
14 in
Bowl Length
36 in
Manufacturers Warranty Length
5 yr
Bowl Width
24 in