  • Mfr # 6336-A4-63-M12-E-PL
  • Zoro # G611892923
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Thread Size
M12
Standards
AISI, RoHS
Overall Height
40 mm
Thread Length
22 mm
Base Diameter
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
6336-A4-63-M12-E-PL
Country of Origin
China
Dimensions
Thread Size
M12
Overall Height
40 mm
Thread Length
22 mm
Base Diameter
20 mm
Base Height
19 mm
Handle Diameter
63 mm