  • Mfr # 751-16-32-M16F-B
  • Zoro # G515193881
/ea
Key Features
Material
Steel
Finish
Blue Passivated Zinc Plated
Dimension B
32 mm
Dimension G
16 mm
Dimension K
16 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
751-16-32-M16F-B
Country of Origin
Germany
Dimensions
Dimension B
32 mm
Dimension G
16 mm
Dimension K
16 mm
Dimension D
32 mm
Dimension H
24 mm
Dimension A
64 mm
Dimension C
59 mm
Dimension E
16 mm
Dimension F
32 mm