  • Mfr # 751-8-16-M8L-B
  • Zoro # G115193922
/ea
Key Features
Material
Steel
Finish
Blue Passivated Zinc Plated
Dimension E
8 mm
Dimension C
30 mm
Dimension H
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
751-8-16-M8L-B
Country of Origin
Germany
Dimensions
Dimension E
8 mm
Dimension C
30 mm
Dimension H
12 mm
Dimension F
16 mm
Dimension A
32 mm
Tap Size
M8
Dimension D
16 mm
Dimension B
16 mm
Dimension K
8 mm
Dimension G
8 mm