Gn33-50-5/8X11-100-B1-Uk Leveling Feet
  • Mfr # 33-50-5/8X11-100-B1-UK
  • Zoro # G311289351
Features
With nut, internal hex at the top, wrench flat at the bottom
Thread Size
5/8 X 11"
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
33-50-5/8X11-100-B1-UK
Thread Size
5/8 X 11"
Thread Length
100 mm
Bore Dia.
50 mm