  • Mfr # 666-1.18-5/16X18-10.00-EL
  • Zoro # G4629645
/ea
Key Features
Length
12.56 in
Thread Size
5/16"-18
Diameter
1.18 in
Color
Black, Matte
Height
2.36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
666-1.18-5/16X18-10.00-EL
Dimensions
Length
12.56 in
Thread Size
5/16"-18
Diameter
1.18 in
Height
2.36 in
Inside Leg Length
8.82 in
Leg Width
0.71 in
Outside Leg Length
11.18 in
Details
Color
Black, Matte
Includes
Plastic Cover Caps
Finish
Anodized
Mounting Distance
1 in