  • Mfr # 666-1.18-5/16X18-12.00-NG
  • Zoro # G4709558
/ea
Key Features
Length
12 in
Thread Size
5/16"-18
Diameter
1.18 in
Material
Stainless Steel
Finish
Matte
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
666-1.18-5/16X18-12.00-NG
Dimensions
Length
12 in
Thread Size
5/16"-18
Diameter
1.18 in
Wall Thickness
1.5 mm