  • Mfr # 751-B3/8-20-3/8X24-B-ST
  • Zoro # G011289286
/ea
Key Features
Material
Steel zinc-plated
Length
52mm
Includes
Pin with snap-on securing collar
Primary Application
Width
19mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
751-B3/8-20-3/8X24-B-ST
Country of Origin
Germany
Dimensions
Length
52mm
Width
19mm
Thread Size
3/8 x 24"
Bore Dia.
3/8 in
Fork Opening Width
10 mm
Fork Center Length
20 mm