  • Mfr # 751-B5/16-32-5/16X24-B-ST
  • Zoro # G111289469
/ea
Key Features
Material
Steel zinc-plated
Length
58mm
Thread Size
5/16 x 24"
Primary Application
Width
16mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
751-B5/16-32-5/16X24-B-ST
Country of Origin
Germany
Dimensions
Length
58mm
Thread Size
5/16 x 24"
Width
16mm
Fork Opening Width
8 mm
Fork Center Length
32 mm