  • Mfr # KT-WWLED24-L4A-M-RGBW-DMX
  • Zoro # G913314062
Width
9.26 in
Height
6.67 in
Length
50.2 in
Lumens
1110
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KT-WWLED24-L4A-M-RGBW-DMX
Width
9.26 in
Height
6.67 in
Length
50.2 in
Lumens
1110
Fixture Wattage
24W
Color Temperature
RGBW
Dimming
DMX
ROHS
Yes
Description
24W LED WallWasher, 48in length, Linear Series A Housing, Medium Beam Angle, RGBW, 120-277V Input, DMX 512