  • Mfr # KT-WPLED35PS-S3-8CSB-VDIM-W
  • Zoro # G913313980
Width
17.2835 in
Height
17.5984 in
Length
14.4882 in
Lumens
4730/3630/2250
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KT-WPLED35PS-S3-8CSB-VDIM-W
Width
17.2835 in
Height
17.5984 in
Length
14.4882 in
Lumens
4730/3630/2250
Color Temperature
3000/4000/5000K
Fixture Wattage
35/25/15W
Dimming
0-10V
Description
35W LED Adjustbale Wall Pack, Power Select 35/25/15W, Color Select 30/40/50K, 120-277V Input, White Housing