  • Mfr # T42RD-B1922SL-WL-9222CH-NA
  • Zoro # G0857573
/ea
Free Shipping & Returns
42
Length
42
Height
29
Diameter
22"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
T42RD-B1922SL-WL-9222CH-NA
Width
Length
Height
29
Diameter
22"
Depth
21" (Chair)
Details
Item
KFI Round 42" Dia. Pedestal Table with 4 Natural Stacking Bentwood Chairs, Walnut Laminate Top