  • Mfr # T42SQ-B1922-BK-D354-31
  • Zoro # G8493018
/ea
See details
Key Features
Shape
Square
Width
42
Length
42
Height
36
Diameter
22"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
T42SQ-B1922-BK-D354-31
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
Length
Height
36
Diameter
22"
Depth
42"
Details
Item
KFI Mode 42" Square Breakroom Table with Designer White Top, Round Black Base, Counter Height