  • Mfr # T36SQ-B1922-SL-MH-38
  • Zoro # G0855099
/ea
Free Shipping & Returns
Width
36"
Height
42" (Bar Height)
Diameter
22"
Tabletop Material
Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
T36SQ-B1922-SL-MH-38
Width
36"
Height
42" (Bar Height)
Diameter
22"
Depth
36"