  • Mfr # K0871.116X110
  • Zoro # G002058686
External Hex Drive
A2 Material Grade/Class
Thread Size
M16
Head Width
24 mm
Material
Stainless Steel
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0871.116X110
Thread Size
M16
Fastener Length
110 mm
Head Width
24 mm
Head Height
10 mm
Head Dia.
24 mm
Thread Length
110 mm