  • Mfr # K1492.10X45
  • Zoro # G702059976
Thread Size
M10
Fastener Length
45 mm
Head Width
16 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1492.10X45
Thread Size
M10
Fastener Length
45 mm
Head Width
16 mm
Head Dia.
22 mm
Head Height
14 mm
Thread Length
26 mm