  • Mfr # K1595.164X80
  • Zoro # G902199878
/ea
Free Shipping & Returns
Thread Size
M16
Fastener Length
80 mm
Head Width
24 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1595.164X80
Thread Size
M16
Fastener Length
80 mm
Head Width
24 mm
Head Height
21.8 mm
Head Dia.
35 mm