  • Mfr # K1595.054X20
  • Zoro # G902199946
Thread Size
M5
Fastener Length
20 mm
Head Width
8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1595.054X20
Thread Size
M5
Fastener Length
20 mm
Head Width
8 mm
Head Height
8.5 mm
Head Dia.
11.8 mm