  • Mfr # K1595.062X35
  • Zoro # G802199985
Thread Size
M6
Fastener Length
35 mm
Head Width
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1595.062X35
Thread Size
M6
Fastener Length
35 mm
Head Width
10 mm
Head Height
9.2 mm
Head Dia.
14 mm