  • Mfr # K1411.06X16
  • Zoro # G002060382
Head Width
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1411.06X16
Thread Size
M6
Fastener Length
16 mm
Head Width
10 mm
Head Height
4 mm
Head Dia.
13 mm