  • Mfr # K1595.084X16
  • Zoro # G202199547
Thread Size
M8
Fastener Length
16 mm
Head Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1595.084X16
Thread Size
M8
Fastener Length
16 mm
Head Width
13 mm
Head Height
11.7 mm
Head Dia.
18 mm