  • Mfr # K1595.081X20
  • Zoro # G802199831
Thread Size
M8
Fastener Length
20 mm
Head Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1595.081X20
Thread Size
M8
Fastener Length
20 mm
Head Width
13 mm
Head Height
11.7 mm
Head Dia.
18 mm