  • Mfr # K1330.08X50
  • Zoro # G202055874
Thread Size
M8
Fastener Length
50 mm
Head Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1330.08X50
Thread Size
M8
Fastener Length
50 mm
Head Width
13 mm
Thread Length
22 mm
Head Height
5.5 mm