  • Mfr # K1411.08X25
  • Zoro # G002060238
Head Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1411.08X25
Thread Size
M8
Fastener Length
25 mm
Head Width
13 mm
Head Height
5.5 mm
Head Dia.
16.8 mm