  • Mfr # K0871.306X55
  • Zoro # G402059863
Thread Size
M6
Head Width
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0871.306X55
Thread Size
M6
Fastener Length
55 mm
Head Width
10 mm
Thread Length
55 mm
Head Dia.
10 mm
Head Height
4 mm