  • Mfr # K0871.210X20
  • Zoro # G002059928
External Hex Drive
Class 12.9 Material Grade/Class
Head Width
17 mm
Black Oxide
Thread Direction
Right Hand
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0871.210X20
Thread Size
M10
Fastener Length
20 mm
Head Width
17 mm
Head Height
6.4 mm
Thread Length
20 mm
Head Dia.
17 mm